MAG 254 – MAG 256 Hangisini satın almalısınız?

Infomir Mag iptv, piyasadaki en güçlü medya oynatıcıları. Akış meraklıları, hız, kullanım kolaylığı ve olağanüstü akış performansı için onları seviyor.

Stalker ara yazılım desteği sayesinde neredeyse sınırsız IPTV yayın hizmeti sağlayıcısı seçeneğiyle kullanılabilirler. Ancak aynı soruyu tekrar tekrar sorduk: Hangi MAG’i satın almalıyım? Bu gönderide hem MAG 254’i hem de MAG 256’i karşılaştırarak inceleyeceğiz.

Her iki IPTV set üstü kutusunun teknik özelliklerine girmeden önce, farklılıklarının bu set üstü kutuların gerçek kullanım şeklini nasıl etkilediğini tartışın ve hangi akış kutusunu satın almanız gerektiğini bize anlatın, şimdi bir MAG kutusunun ne olduğuna hızlıca bakalım.

MAG Box, Infomir’den televizyonunuza medya akışı sağlayan bir set üstü kutudur. Ayrıca, USB bağlantı noktası aracılığıyla bir depolama aygıtından çevrimdışı ortam dosyalarını da oynatabilirsiniz. Çoğu kullanıcı, Stalker ara yazılımı yerel desteği nedeniyle Android kutu üzerinden MAG tercih eder. Bu, canlı TV izlemek veya VOD filmleri izlemek için IPTV sunucularına bağlanmanıza olanak tanır. Ayrıca EPG işlevselliği sağlar ve Stalker üzerinden canlı yayın ana kullanım ise genel olarak en iyi seçenektir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize mesaj gönderin!
Bize mesaj gönderin!